KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14776257

nr 1477 6257

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Porträtt av Strindberg, yttermått inklusive ram: 56x45 cm

Kondition: skadad glasskiva

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:43:19